...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

Anlatım Nasıl Olmuş?
Süper
61%
 61% [ 35 ]
İdare Eder
18%
 18% [ 10 ]
Berbat
21%
 21% [ 12 ]
Toplam Oylar : 57

YazarMesaj
KAMYONCU AHMET

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 9

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Eyl. 13, 2009 2:00 pm

sağolun
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz26

Erkek
Saygınlık : 31

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Ptsi Eyl. 14, 2009 10:18 pm

saolasın emegine saglık
Kullanıcı profilini gör
alis baba

Erkek
Saygınlık : 147

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Cuma Eyl. 18, 2009 1:21 pm

eline sağlık
Kullanıcı profilini gör
henry_aha

Erkek
Saygınlık : 61

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Eyl. 20, 2009 12:56 am

sağolasın
Kullanıcı profilini gör
vegatro

Erkek
Saygınlık : 41

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Eyl. 20, 2009 12:28 pm

Hayırlı bayramlar arkadaşlar
Ben bu sürümü yükleyeli baya uzun zaman oldu
forumu da takip ediyorum ama bu sürümde yeni tırları nasıl ve nereye yüklüyoruz? aradım bulamadım Sad link varsa verebilirmisiniz? yoksa yükleyemiyormuyuz? teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
tırcı_serseri

Erkek
Saygınlık : 35

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Salı Eyl. 22, 2009 1:45 pm

saollll
Kullanıcı profilini gör
crazy_piskopat

Erkek
Saygınlık : 22

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Eyl. 27, 2009 11:16 am

sağol
Kullanıcı profilini gör
ETC

Erkek
Saygınlık : 5

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   C.tesi Kas. 14, 2009 6:50 pm

Çok teşekkürler, emeğinize sağlık...
Kullanıcı profilini gör
StRey_

Erkek
Saygınlık : 14

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Kas. 15, 2009 3:07 pm

ewy...
Kullanıcı profilini gör
excavator07

Erkek
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Salı Kas. 17, 2009 11:22 pm

sağol kardeş deneyip bakalım nasılmış
Kullanıcı profilini gör
slm9900

Erkek
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 96

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Ptsi Ara. 21, 2009 9:34 am

MJoRaYuLuN demiş ki:
Yazıya başlamadan önce bazı şeyleri söyliyim.. Oyunda bazı buglar bulunmakta..Tabi karşılaşırsanız.. Ben 2 tane bug ile karşılaştım..Bunlar;
1- Araç içinde kullanırken geri giderken geri sesi geliyor.İleri gitmeye başladığınızda ses susmuyor.Kamerayı araç dışına alıp tekrar içeri alınca ses gidiyor...
2- Feribotla İngiltereden avrupaya geçiş yaptım.. Geçiş yaptıktan sonra araç çıkışa doğru dönmüş duruyordu, F10 ile screen alıcaktım fakat birden feribotun bölünmüş bir bölümüne girdi.. yani feribottan çıkamadım içinde sıkıştım.. Screen de bozuk çıktı...(Fotoğraf Bölümündeki son resim)

Evet Geçelim Oyun kurulumu ve download kısmına..
Arkadaşlar kullandığım pacth dosyasını web siteme upload ettim..
Download Linki :
Rar Pass :
Kendi siteme upload ettim neden? ; Çoğu arkadaşımızda Rapid Premium yok, dosya indirdiği zaman belli bi süre beklemek zorunda, kolaylık sağlaması için böyle yaptım..

Şimdi Dosya inmeye devam etsin biz işimize bakalım.. (Not: Oyunu ilk defa kuracak arkadaşlar **Metin** arasındaki işlemi yapmasınlar!)

**İlk olarak Belgelerime giriyoruz.. Euro Truck Simulator isimli dosyanın bir yedeğini alıyoruz..Yani kopyalayıp başka bir yere yapıştırın.. Sonrasında Euro Truck Simulator oyunu kaldırıyoruz..(Program Ekle Kaldır yada Oyunun Kurulu olduğu yerde Uninstall dan)..
Kaldırdıktan sonra tekrar** oyunu kuruyoruz.. Crack Yapyoruz, indirdiğimiz Rar ın içinden çıkan setupı oyunu kurduğumuz gibi kuruyoruz.. burada 2 kurulum var, ilk kurulum tamamlanıcak, exit diyecez sonrasında bir kurulum daha gelicek işte önemli olan bu 2. kurulum.. bu kurulumuda tamamlıyoruz.. Crack yapmamıza gerek yok.. Artık oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz...

Oyun Hilelerinde bir değişiklik yok yine aynı
Bilmeyenler için;
Belgelerim -> Euro Truck Simulator -> config.cfg dosyasını Not Defteri ile açıyoruz..
Buluyoruz..
Kod:
uset g_developer "0"
uset g_console "0"
0 değerlerini 1 olarak değiştiriyoruz.. Oyunua girdiğimizde konsolu açmak için tab tuşunun üstündeki " yada é ifadesine tıklıyoruz..
cheat money => € 500,000 verir
quit => Oyundan Tamamen Çıkış
exit => Oyun Ana Ekrana Çıkış
edit => Harita Editörünü Açar

Çektiğim yeni resimlere aşağıdaki 2 linkin birinden ulaşabilirsiniz... (Galeri Olarak Duruyor)
http://img411.imageshack.us/gal.php?g=ets00003b.png
http://yfrog.com/bfets00003bpx

Teşekkürlerinizi ve Replerinizi Bekliyorum..
Saygılarımla...
MJoRaYuLuN
Kullanıcı profilini gör
ufukgs

Erkek
Saygınlık : 45

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Çarş. Ocak 27, 2010 9:21 pm

çok sağol
Kullanıcı profilini gör
devdevil

Erkek
Saygınlık : 2

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Paz Mart 21, 2010 9:59 am

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
world

Erkek
Saygınlık : 34

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   C.tesi Nis. 17, 2010 1:09 pm

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
WoLF

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci Futbol Oynamak Bilgisayar Oynamak
Lakap : sead the point
Saygınlık : 40

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   C.tesi Nis. 17, 2010 4:28 pm

MJoRaYuLuN demiş ki:
Yazıya başlamadan önce bazı şeyleri söyliyim.. Oyunda bazı buglar bulunmakta..Tabi karşılaşırsanız.. Ben 2 tane bug ile karşılaştım..Bunlar;
1- Araç içinde kullanırken geri giderken geri sesi geliyor.İleri gitmeye başladığınızda ses susmuyor.Kamerayı araç dışına alıp tekrar içeri alınca ses gidiyor...
2- Feribotla İngiltereden avrupaya geçiş yaptım.. Geçiş yaptıktan sonra araç çıkışa doğru dönmüş duruyordu, F10 ile screen alıcaktım fakat birden feribotun bölünmüş bir bölümüne girdi.. yani feribottan çıkamadım içinde sıkıştım.. Screen de bozuk çıktı...(Fotoğraf Bölümündeki son resim)

Evet Geçelim Oyun kurulumu ve download kısmına..
Arkadaşlar kullandığım pacth dosyasını web siteme upload ettim..
Download Linki :
Rar Pass :
Kendi siteme upload ettim neden? ; Çoğu arkadaşımızda Rapid Premium yok, dosya indirdiği zaman belli bi süre beklemek zorunda, kolaylık sağlaması için böyle yaptım..

Şimdi Dosya inmeye devam etsin biz işimize bakalım.. (Not: Oyunu ilk defa kuracak arkadaşlar **Metin** arasındaki işlemi yapmasınlar!)

**İlk olarak Belgelerime giriyoruz.. Euro Truck Simulator isimli dosyanın bir yedeğini alıyoruz..Yani kopyalayıp başka bir yere yapıştırın.. Sonrasında Euro Truck Simulator oyunu kaldırıyoruz..(Program Ekle Kaldır yada Oyunun Kurulu olduğu yerde Uninstall dan)..
Kaldırdıktan sonra tekrar** oyunu kuruyoruz.. Crack Yapyoruz, indirdiğimiz Rar ın içinden çıkan setupı oyunu kurduğumuz gibi kuruyoruz.. burada 2 kurulum var, ilk kurulum tamamlanıcak, exit diyecez sonrasında bir kurulum daha gelicek işte önemli olan bu 2. kurulum.. bu kurulumuda tamamlıyoruz.. Crack yapmamıza gerek yok.. Artık oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz...

Oyun Hilelerinde bir değişiklik yok yine aynı
Bilmeyenler için;
Belgelerim -> Euro Truck Simulator -> config.cfg dosyasını Not Defteri ile açıyoruz..
Buluyoruz..
Kod:
uset g_developer "0"
uset g_console "0"
0 değerlerini 1 olarak değiştiriyoruz.. Oyunua girdiğimizde konsolu açmak için tab tuşunun üstündeki " yada é ifadesine tıklıyoruz..
cheat money => € 500,000 verir
quit => Oyundan Tamamen Çıkış
exit => Oyun Ana Ekrana Çıkış
edit => Harita Editörünü Açar

Çektiğim yeni resimlere aşağıdaki 2 linkin birinden ulaşabilirsiniz... (Galeri Olarak Duruyor)
http://img411.imageshack.us/gal.php?g=ets00003b.png
http://yfrog.com/bfets00003bpx

Teşekkürlerinizi ve Replerinizi Bekliyorum..
Saygılarımla...
MJoRaYuLuN
Kullanıcı profilini gör http://www.kamyoncuyuz.biz
qencport

Erkek
Saygınlık : 25

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Çarş. Ocak 26, 2011 12:27 am

sağol kardeş
Kullanıcı profilini gör
sehn

Erkek
Saygınlık : 24

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   C.tesi Mayıs 28, 2011 3:29 pm

tesekürler
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» VoLVo FH16-700 (Kırkayak)